elsaielts logo

معرفی دوره های آیلتس

Pre-IELTS

این دوره ها مخصوص کسانی است که نیازمند تقویت دانش زبانی اولیه و پایه خود برای آمادگی شرکت در دوره های اصلی آیلتس هستند.

دوره Pre-IELTS در دو قسمت و با استفاده از دو کتاب فوق العاده  American English File (Starter) و Mindset for IELTS (Foundation) به عنوان کتاب اصلی دوره برگزار می شوند. هدف اصلی این دوره ها تقویت دانش زبان عمومی پایه متقاضیان و آماده کردن آنها برای شرکت در دوره های اصلی آمادگی آیلتس است. قسمت اول این دوره مخصوص کسانی است که با زبان انگلیسی آشنایی چندانی ندارند و تا به حال آموزشی در این زمینه نداشته اند. قسمت دوم این دوره مناسب افرادی است که آشنایی کمی با زبان انگلیسی دارند و سطح زبانی آنها مبتدی است. برای اطمینان از دست یابی به بهترین سطح برای شروع دوره های اصلی آیلتس و تقویت دایره لغات و دانش گرامری شرکت کنندگان در این دوره ها، دو کتاب Oxford Word Skills (Elementary) و Basic English Grammar به عنوان کتاب های کمک آموزشی به زبان آموزان معرفی و قسمت های مرتبط و مورد نیاز در برنامه آموزشی قرار می گیرد.

نمره مورد انتظار در پایان این دوره نمره 4.0  یا 4.5 می باشد.

طول مدت هر دو قسمت این دوره 5 ترم است که کارشناسان ما در جلسه تعیین سطح به صورت دقیق مشخص خواهند کرد کدام یک از این ترم ها مناسب شما هستند و به شما کمک می کنند به بهترین نتیجه دست یابید.

با آگاهی از اینکه زبان آموزان شرکت کننده در این کلاس ها به هدف شرکت در آزمون آیلتس در این دوره ثبت نام کرده اند، در طول تمامی ترم ها نکات و تکنیک های مربوط به آزمون آیلتس و مناسب سطح زبان آموزان را در اختیار ایشان قرار داده، تا تمامی تمرین ها و فعالیت های کلاسی و خارج از کلاس زبان آموزان به صورت هدفمند و به منظور نزدیک تر شدن به نمره مطلوب در آزمون آیلتس صورت گیرد.

IELTS

این دوره ها همزمان بر مهارت های چهارگانه آزمون آیلتس، تکنیک های مربوط به هر بخش و واژگان و گرامر مورد نیاز برای رسیدن به نمره مورد نظر داوطلبان تمرکز دارند.

در این دوره کتاب های Mindset for IELTS 1, 2, 3 که یکی از معتبرترین و به روز ترین کتاب های آموزشی برای آمادگی آزمون آیلتس در دنیا هستند، آموزش داده می شوند و ترم اول این دوره مناسب افرادی است که سطح زبانی آنها Intermediate است. در این دوره به صورت همزمان هر چهار مهارت اصلی مورد سنجش در آزمون آیلتس یعنی Speaking، Listening، Reading و Writing آموزش داده می شود. در این دوره علاوه بر تقویت دانش زبان عمومی داوطلبان، تمامی نکته و تکنیک های کاربردی برای شرکت و کسب نمره قابل قبول در آزمون آیلتس با آنها تمرین می شوند.

طول مدت این دوره 9 ترم و نمره مورد انتظار در پایان این دوره 7.0  یا 7.5 می باشد.

کارشناسان ما در جلسه تعیین سطح ضمن ارائه مشاوره به صورت دقیق مشخص خواهند کرد کدام یک از ترم های این دوره مناسب سطح فعلی زبانی شما می باشد تا ضمن صرفه جویی در وقت و هزینه، تجربه یادگیری زبان و آمادگی آزمون برای شما لذت بخش و انگیزه بخش باشد.

برای کمک هر چه بیشتر به شرکت کنندگان در این دوره و اطمینان از تقویت دایره لغات و دانش گرامری زبان آموزان، کتاب های Vocabulary for IELTS و  Grammar for IELTSکه از کاربردی ترین و معروف ترین کتاب های آمادگی آیلتس هستند به عنوان کتاب های کمک آموزشی معرفی و قسمت های مرتبط و مورد نیاز آنها آموزش داده می شود.

Skills

این دوره ها به صورت ویژه و تخصصی بر هر یک از مهارت ها تمرکز دارند و مخصوص کسانی است که به توانایی تقریبا قابل قبولی در سطح مورد نظر خود رسیده اند و نیاز دارند با تمرکز دقیق تر بر جزییات آزمون، یک یا چند مهارت خود را بهبود ببخشند.

سطح مورد نیاز برای شرکت در این دوره ها Upper-Intermediate است و برای افرادی مناسب است که هدف آنها تقویت یک یا چند مهارت خاص و تمرین تست زدن در آزمون آیلتس می باشد.

کتاب های آموزشی این دوره The Official Cambridge Guide to IELTS و کتاب های رسمی تست آیلتس Cambridge می باشد.

طول مدت این دوره 4 ترم و نمره مورد انتظار در پایان این دوره 7.0+ می باشد.

© 2022 All Rights Reserved

مشاوره آنلاین
مشاوره آنلاین
سلام! اکنون در واتس اپ مشاوره آنلاین داشته باشید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم